| anonim_4396 a întrebat:

Vreau idei de statusuri misto de baieti scurte! Nu vreau basme care nu le cinesc nici macar eu, vreau ceva cool si cu limbaj de mess

Răspuns Câştigător
| Zendayya a răspuns:

Daca ai ceva de zis, nu ma deranja!
Cine vrea sa vb cu mine sa stea la coada!
Fetele bune ajung in rai, fetele rele ajung la mine.
Cere-mi ce vrei ca oricum nu-ti dau!
Sunt pe invizibil. Doar prostii ma pot vedea.
Sunt frumos, destept si bogat. Toate fetele care ma doresc sa-si puna pofta-n cui!
Daca citesti asta inseamna ca recunosti ca sunt cel mai cool.

2 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Limbajul de messenger cade urât la estetică. Este mult mai frumos să ai un status frumos, poate chiar filozofic, decât să poceşti limba română cu scopul de? Nu se ştie. Să părem mai cool probabil.

| cipailina a răspuns:

Obsedat de popularitate...ori esti un singuratic!