| The best!! a întrebat:

Vreau sa descarc si eu jocuri pentru PC dar nu stiu nici o pagina web...

3 răspunsuri:
| paul_7261 a răspuns:

Http://onlyzombie.com/news.php

gasesti tot ce vrei:)

| KidOoNh a răspuns:

Cel mai bun site este ishohunt de acolo am descarcat wwe wrestling raw vs smackdown 2009 ultimate impact este super are grafica incearca de acolo poti sa scoti orice joc adica aproape orice joc de acolo nu poti scoate jocuri foarte mari si daca vrei un anumit joc dai la search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dati-mi si mie jocuri online sa descarc in pc da in afara de metin si cs ***...