| cosmin23a a întrebat:

Vreau sa imi "curat" hardul de tot si mi-am luat un program, "Kill Disk Suite Free", am windows 7. Daca incerc sa sterg tot de dezinstaleaza si windows-u?

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Windows-ul complet nu il vei putea sterge niciodata cu niciun program, din simplul motiv ca ai nevoie de windows ca sa rulezi acel programhappy spune te rog ce doresti mai exact sa faci, sa explici mai detaliat ce sa cureti de pe hardul ala poate te ajut cumva! daca ai partitii pe hard, poti curata partitiile non-windows, lasand intacta partitia windowsului!

| cosmin23a explică (pentru florin1979):

Vreau sa curat totul, dar unde sunt partitiile windows-ului?

| Dezinteres a răspuns:

Lol, normal happy