| jonydd a întrebat:

Vreau sa imi fac o melodie si nu stiu cum sa incep adica am negativul versurile dar nu stiu cum sa inregistrez sa se auda bine nu cu fosnaieli sau mai stiu eu ce imi spuneti cum sau cu ce? mersi

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cumpara-ti un microfon bun, o placa de sunet buna, si instaleaza un program bun de inregistrat sunetul si o sa fie destul.

| jonydd explică:

Da si am timp in 4 ore sa-mi iau toate alea? trebuie sa fac urgent si caut ceva de pe net daca are lumea sa-mi dea big grin