| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac un id nou de messenger si nu prea am idei, m-ati putea ajuta cu o sugestie ceva?! Numele meu este Claudiu! Multumesc!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Black_claudia_love
Claudia_beauty_girl
Claudia_mistery_girl
claw_claw_claw_girl
o. O_claudia_O. o [simpatic xD]
ClauxDia_xD [daca iti place semnul xD]
Claudix_claudix
X_claudia_x
missy_clawdia_missy
lovely_claudia_sweet_and_nice
Rare_pearl_claudia
Cam asteabig grin si nu uita sa ma anunti si pe mine daca ti-ai ales unu' din elehee hee

| Mihai03 a răspuns:

Claudiu_ice_boy

| 2l3xandra a răspuns:

Pai ar fi mai multe

claudel
claudelu
claudiu_duiu

| DnBSniperZs a răspuns:

Dj.clau_bug2010

| Vizitiul a răspuns:

Apelativul "Claudiu", numele de familie si data nasterii, in forma: "claudiu_(numele de familie)_(140790- 14 iulie 1990, dadeam un exemplu, tu iti treci datele personale.)
вℓα¢κ ρєαяℓ -vezi ca e baiat, nu fatalaughing!

| astertix09 a răspuns:

Dar gandeste - te si in ce situatii il vei folosi. Sunt multe situatii cand trebuie sa schimbi adresa de mail cu persoane mai conservatoare care sunt ingrozite la auzul unui id mai iesit din comun.

| Mar a răspuns:

@вℓα¢κ ρєαяℓ e Claudiu nu Claudia :]]