| BabyWL a întrebat:

Vreau sa imi fac un id nou de messenger si nu prea am idei, m-ati putea ajuta cu o sugestie ceva?! Numele meu este Loredana! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

La numere poti sa pui tu ce vrei, eu le pun numai de exemplubig grin
loredana_cool11
lory_thebest
loredana_sweetgirl11
lore_loredana11
lory_kiss11
l. lore
lore_frumushik

sper sa-ti fie de ajutor

357 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L0vely_lory

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa imi fac un id numele meu este alexandra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data trebui sa instalezi yahoo messenger du pa ce la instalat vezi ca ai acolo la yahoo messenger scris micut jos la el scrie Get a new yahoo id! si dai acolo apoi complectezi formularele si te descurci u mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vr sa-mi fc un id si nu stiu unde este ma puteti ajuta multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roo_fru 34@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ajutati va rog eu ma numesc denisa ceva sugestie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florin_gugu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa de proasta esti? la inceput la messenger scrie jos get a new id yahoo si dai acolo si iti completezi alea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lory_scumpy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu sa-mi un id nou de messenger si nu prea am idei, m-ati putea ajuta cu o sugestie ceva?! numele meu este tatiana! multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar nici eu nu stiu cred ca ai aflat poti sa imi spui si mie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loredana_l

| alexpUD a răspuns:

Trebuie sa cacati pe patura si faci id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vreau sa imi fac un id ma ajuti? numele meu e madalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Alexandra, vreau si eu idei va rog dar sa imi fie de ajutor:X:X:*, tenkui:X:X:X::*, dau fundita:X... dar vreau idei cat mai repede:X::* si cat mai boonerolling on the floorrolling on the floorlaughingwinkingsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal numele meu e andreea si astept urgent sugestii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti pui numele lory_thebestfriend sau lor_lori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu_sunt_fenomenal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu vrea sh nujj ma cheama alexbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lory_sweetgirl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lory_sweetgirl acest fel de id este foarete frecvendat de fete...cred ca ar fi un id dragutz...asta e parerea mea.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lory_frumusyca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jlbn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lorena_papusik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa imi fac un id nou de messenger si nu prea am idei, m-ati putea ajuta cu o sugestie ceva?! Numele meu este Loredana! Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilu_de_aur201

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lor3_danna; loree. danutzza; loryy94

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google.com introdu adresa www.yahoo.ro si acolo iti apare o casuta galbena sus dai clic pe creeate nou accont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mah loredana mah cum se zice cauta si vei gasi asa ca spor la munca