| BabyWL a întrebat:

Vreau sa imi fac un id nou de messenger si nu prea am idei, m-ati putea ajuta cu o sugestie ceva?! Numele meu este Loredana! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

La numere poti sa pui tu ce vrei, eu le pun numai de exemplubig grin
loredana_cool11
lory_thebest
loredana_sweetgirl11
lore_loredana11
lory_kiss11
l. lore
lore_frumushik

sper sa-ti fie de ajutor

357 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy...As dori sa ma ajutati si pe mine cu niste sugestii pentru un nou id de mess...Numele meu este Denisa. Multumesc anticipat love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe net ca sa iti faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc elena sh vreau sa imi fac un di neo imi dati sh mie o idee? plssad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun id`w astta pentru mine jwst. floryn rolling on the floor?:X:X::X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as vrea sa imi fac un id si nu stiu deloc cum...Numele meu este Antonia... Sper sa ma ajutati cumva.crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bad_girl_lore_black daca esti o fire mai intrazneata
sweet_girl_loredanna_sweet daca esti o fire mai linistits

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu mai id-uri de pitzi ii gasiti sa morlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taci, dc sa iti gasesc eu id?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loredana27

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele meu este adelina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aiurea acesat program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ce fel de id ai vrea ce model?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai noroc, am eu o idee de adresa. Dar, nu stiu cum sa imi bag si eu una.Ma ajuti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loredana_dragalasa_scumpika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loreda pe cat esti nascuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loredana_smechera2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TE ROG AJUTAMA SI TU ITI DAU EXEMPLE LORI_FRUMUSIK _PRINTESITA loredana _my emo d.rama horor loredana sau loredana _frumoasa frumoaselor sa lori_fitzoasa regina_ reginelor lori_horor. papusika_loredana_cool sau papusika _lori _the besk_mult si acum te rog zi-mi cum sa-mi fac un id nou plizzzzzzzzzz idul meu este maryuca_10 si vreau altul te rog plizzzzz ajuta-ma triam dat multe ex despre ceva tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna un prieten bun si inreabal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te-as putea ajuta fato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lorykyk_frumusik
e misto asta folwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descurcate esti fata mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt andreea si eu sunt tot in aceiasi ipostaza dar u ai un nume misto si poti sa iti faci
~~~loredana_lori~~~ sau
~~~loredana_coolgirl~~~~
sunt mai multe dar iti vei gasi decurnd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lored@n@_baby mo0OovVvVv@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de exemplu sa zicem cati place culoare albastra(e doar un exemplu) si poti sa iti fac asa|: loredana_love_blue si in loc de blue poti sa iti pui culoare preferata, dar in engleza ca suna mai frumos...in fine eu ti-am dat o ideea.tongue
App...N-ai pentru ceoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loredana_swety_frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lory_draguza

| BabyWL explică:

Multe raspunsuri :X:X se poate depasi nr de 10? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi fac un nou id de messenger si nu stiu cum, ma puteti ajuta?