| sonia_3318 a întrebat:

Vreau sa imi fac un nou id de mess si am nevoie de un nume cool ma cheama Sonia ma ajutati dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| boracelcristina a răspuns:

Poti sa iti faci ceva de genu : soniutza_albinutza soniutza_rebelutza soniutza_number 1 boracel_sonia ingerash_sonia fundita sper?

6 răspunsuri:
| PaTTy_3342 a răspuns:

Sunny_Sonia big grin sau Sonia_blue; green; pink bla bla

| Adriana_8922 a răspuns:

Sonya_princess
sonyutza_sonya
sonya_freaky. darling
so.ni.a
sonnya.playboy laughing
soniutza.baby.girl
. baby_doll_sonya

cam atat happy
fnda daca iti plc vreunullaughing

| MaimoSH a răspuns:

Sonia? E nume fain? Din ce oras esti? Eu iti spun sa iti faci id-ul Sonitza

| Absinthe a răspuns:

Paithinking
*sonny_smile
*sunny_sonny
*soniii.soniutza
*x_sonia+nr
*xsonia+nr
*dark_sonyx straight face
*sonny_xd
*soniaxd
*sonnysunshine
*sonic_xsonny
*blabla_sonia
etc.

| sonia_3318 explică:

Cel mai mult mi-a placut soniutza_rebelutza :d

| NoProblemInViataVirtuala a răspuns:

Sonnya!
raspunsul meu e deviat total de la aceasta intrebare dar e tot pentru tine...
Trimitemi idul tau tu pe privat... pentru ca eu nu mi-am confirmat e-mailul big grin si nu pot sa trimit mesaje...