| Ionut7743 a întrebat:

Vreau sa imi fac un penar pentru baieti si nu am nicio idee!
vreau de la toti un mesaz cu o idee!
vreau se fie misto. daca aveti o idee sa imi ziceti si mie cum sa-l fac!
PLZ!

2 răspunsuri:
| rallulollipop a răspuns:

Cumapara un penar normal simplu, de o culoare mai deschisa. Poti sa desenezi cu markarul divese lucruri pe el, si versuri din melodiile care iti plac, de exemplu daca asculti rap poti usor sa gasesti versuri bune. Poti sa folosesti spray pentru grafitty si sa il colorezi sau sa iti pui colegi sa se semneze pe el.Bafta la desenat! happy

| Ionut7743 explică (pentru rallulollipop):

Da mersi pentru raspuns dar nu am gasit un penar care sa imi placa(la model/aspect)