| Pancu_Andreea_2000 a întrebat:

Vreau sa imi gasesc parola de la wifi-ul meu,pe care nu o stiu, pentru ca vreau sa am net pe telefon acasa, dar nu stiu cum sa o gasesc. Puteti sa imi dati sfaturi si sugestii despre site-uri in lb. romana.Dau fundita.

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Sau poti mai simplu sa intrii pe adresa routerului tau prin browser.
192.168.1.1 in loc de vreun site web.
bagi username si parola admin, daca nu merge e pe spate la router.
intrii la wireless/wland securtity si acolo modifici parola ta.
daca nu poti anunta-ma
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| harrys03 a răspuns:

Parola e scrisa pe spatele modemului tau la mine inaintea parolei scrie WLAN key:parola big grin trebuie sa o scrii exact la fel. Spre exemplu daca e scris cu litera mare, sa o sci cu litera mare!

| DianaDede a răspuns:

Este pe spatele modemului! deci scrie parola exact ca acolo, nu vei avea probleme!