| pensionar a întrebat:

Vreau sa invit prieteni pe acest site, cum procedez ca inca nu am dibuit cum?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Momentan TPU.ro nu dispune de un modul de "Invite Friends" asa ca va trebui sa recurgi la metoda manuala si le spui la fiecare in parte sa intre pe sitehee hee

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Dai pe profilul persoanei care vrei să'ţi fie prieten iar sub poza lui scrie "Adaugă ca prieten". Dai click şi i se va trimite persoanei respective o dcerere de prietenie din partea ta iar apoi aştepţi să ţi'o aprobe happy

| nicolll a răspuns:

Buna lasa-mi idul tau daca vrei aici sau pe privat merci