| Fernando9Torres a întrebat:

Vreau sa ma înscriu la o facultate dar deoarece lucru si nu prea îmi permite timpul nu o sa reușesc sa ajung zilnic la așa ceva! Unde ar trebui sa ma îndrept?(am înțeles ca sunt numite "de la distanța" sau ceva in genul). Ajutati-ma cu ceva informații!

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce vrei să înveți? De acolo să pornim.

| Fernando9Torres explică (pentru sadrian46):

Sunt mai multe la care vreau sa ma înscriu: silvicultura și inginerie forestieră, administrație publica, management?

| sadrian46 a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Silvicultura și inginerie forestieră,
Aici o să ai o viață frumoasă, nu o să stai toată viața într-un birou.

| Wr3nch a răspuns:

Cu alea facute la distanta iti zambeste sexy la interviu, si iti zic ca te suna eilaughing Mai bine te inscrii la una normala si incerci sa ajungi macar la seminarii/laboratoare.

| Frank51 a răspuns:

Iti alegi o specializare mai simpla unde nu ai nevoie sa fi prezent decat la anumite seminarii(de ex la sociologie), sau pur si simplu mergi la facultatea care te intereseaza si vei lucra doar part time la 4 sau 6 ore.

Eu am lucrat la 4 ore si urmeaza sa lucrez la 6(daca mai incepe facultatea), si pot spune ca este greu, dar nu imposibil.

| RxTx a răspuns:

Jur ca de viitor va fi sa stii HIDRAULICA pneumatica si mecanica
pe cuvantul meu de onoare ca vei fi respectat si foarte bine platit!