| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Vreau sa-mi schimb poza pe care o am la TPU.ro si nu merge. stie cineva de ce?

6 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Buna @alexandra!

Trebuie sa ai putina rabdare, merge mai incet.

O seara buna!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Editare profil -> si vezi ca mai jos scrie "Selecteaza imagine profil" -> click pe Rasfoire si alegi imaginea dorita.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

O sa-ti apara poza peste cateva minute..trebuie sa asteptihee hee

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

@Gabystelistu95 ...stie cum sa schimbe poza dar nu ii mergea! un pic mai atent?big grinhee hee

| lifeForJesus a răspuns:

OK! hai sa o luam cu inceputul...te uiti in stanga si vezi cu portocaliu "editare profil" dai click si mergi jos de tot la "Selecteaza imagine profil" click "browse" selecteaza poza si dai click pe "salveaza profilul" si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Clic pe "editare profil", intri apoi la "browse", alegi poza dorită (atenție, să nu fie prea mare, în caz contrar nu se încadrează la avatar), iar la final clic pe "salvează profilul".
Toate astea le găsești la pagina ta principală, în stânga, rândul 2.
În câteva minute vei vedea schimbarea pozei.
Pa, pa.