| secretlove2014 a întrebat:

Vreau sa mi spuneti cum pot sa folosesc cardul bancar pentru ca nu am mers niciodata la bancomat si nu stiu cum sa procedez pentru a scoate o suma de bani?

Răspuns Câştigător
| The0d0raa a răspuns:

Intra aici: http://www.pontes.ro/ro/utile/bancomate.php
Sper sa iti fie de ajutor!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bagi cardul cu partea magnetica in dreapta jos, si apoi urmezi instructiunile ca fiecare bancomat are pasii lui de functionare

| Gabriel123Gabriel a răspuns:

Pai te duci, bagi cardul in bancomat, introduci codul apoi urmezi ce spune acolo(apesi unde iti spune) iar apoi introduci suma de bani si e gata. Funda?