| cristina_7030 a întrebat:

Vreau sa pun o melodie in power point 2003...si mi se tot opreste si o ia de la inceput la fiecare slide cine ma ajuta va rog...

2 răspunsuri:
| Georgel26 a răspuns:

Buna! Probabil ca tu ai selectat drept hiperlink o actiune gen play sound(de fapt cred ca ai dat la Other file). Eu cand am facut un proiect asemenator, am dat optiune din primul slide de la Edit Hiperlink>Action Settings>Play sound>Other sound.Incearca si asa.
Si ca sa te orientezi mai bine, vizualizeaza un tutorial de pe youtube.eu am dat de asta(http://www.youtube.com/watch?v=-Er5FFHQzAg)

Bafta :D;)

| magicianul19 a răspuns:

Buna! ai transorfat melodia? atunci pui sa mearga numai la prima apoi la urmatoarele slaiduri pui la fara sunet. daca nu cautam la magicianul_19 si te ajut cu mare placere am lucrat mult cu power point