| likotan a întrebat:

Vreau sa scap de soarecii dintr-un depozit.as dori sa stiu ce produse imi recomandati, preferabil ar fi ca opiniile sa vina din partea unor persoane care au si folosit ceea ce recomanda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau o poza de-a mea s-o pui la gauri.rolling on the floor Glumesc, vrei sa nu mai vina deloc apoi?laughing Uite ce am folosit eu: produsul se numeste Flash 100%. se gaseste la pungi de 200 de grame.Iei niste manusi din acelea care le primesc femeile cand cumpara vopsea de par, scoti o doza din punga, o rupi in bucati ma mici si le pui cam pe unde stii ca circula, eu am pus si in apropierea gaurilor.cand vezi ca a mancat,pui din nou,tot asa pana vezi ca aramas neatinsa,semn ca au mancat si mor acuma. Mor la sigur dar chestia e ca-i agita, ies si mor afara, ii vezi bolnavi tarandu-se, deci daca ai pasari sau alte animale prin apropiere, sa le muti locul, succes.

| likotan explică (pentru anonim_4396):

Daca imi spui si de unde l-ai cumparat, iti raman dator cu o invitatie la pomana lor...

| anonim_4396 a răspuns (pentru likotan):

Eu locuiesc la tara si mi-a adus sora din Buzau oras o punga de 200 de grame. Daca intr-adevar vrei sa cumperi gasesti otrava de soareci pe okazii.ro,e seriozitate maxima,eu am cumparat multe produse de pe acel site, nu iei teapa sau mai stiu eu ce, doar ca in cazul otravii, taxa postala e mai scumpa, uite aici un link http://www.okazii.ro/cautare/otrava+de+soareci.html?fuzzy=0&autoc=write vezi ca gasesti un numar de telefon acolo, faci comanda prin telefon, eu asa am facut, nu ma pricep sa comnad on line.E otrava buna se gaseste si la plica de 200 de grame.Mersi de invitatie la pomana, sa-mi pastrezi loc langa popa:))

7 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Uite aici un site care te poate ajuta 100% : http://www.covera.ro/......artite/p1/

Răspuns utilizator avertizat
| ONElena11 a răspuns:

Incearca lipiciul pentru soareci. raman prinsi acolo si mor 100%

| d00dlez a răspuns:

Mai simplu fara otrava happy ia o pisica big grinbig grin

| xjuly a răspuns:

Cateva pisici big grin