| Mark2012012 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se procedeaza la facultate (universitate) pentru intrerupere de studii? Se plateste si vreo taxa? Aceasta informatie imi este necesara pentru crearea unui scenariu de film.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Data fiind autonomia universitatilor, nu exista un regulament general valabil pentru toate. Cauta informatia in regulamentul universitatii care te intereseaza--- regulamentul este aplicabil tuturor facultatilor din componenta respectivei univ.