| Gheorghiță_9226 a întrebat:

Vreau sa stiu daca exista vreun program care sa imi arate cursul valutar Euro/Dolar in timp real, sa fie program doar de analiza grafica (nu de tranzactionare), si pe termen scurt si pe termen lung, nu vreau site-uri nici programul +500, un program specializat facut numai pentru analize de EUR/UDS. Dau funda daca imi ziceti unul bun!

4 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Vrei un program care sa iti deseneze un grafic pe zi/saptamana/luna/an al cursului EUR fata de RON? Daca da, te intreb: Ai posibilitate sa tii un computer non-stop sau unul care are net cel putin o data pe zi? Se poate face unul. daca nu gasesti un raspuns mai bun cauta-ma.

| maria2231 a răspuns:

Bună! Poți afla cursul dolarului aici: https://www.cursbnrvalutar.ro/curs/USD, tot aici poți vedea și evoluția lui. Sper că ți-a fost de ajutor!

| Gheorghiță_9226 explică:

Ce raspuns mofturos, parca te-am fortat sa raspunzi, am intrebat ma nu am dat cu parul. sad

| bvbescu a răspuns:

Poti sa iti faci un cont demo pe orice platforma de tranzactionare care iti da posibilitatea sa investesti bani virtuali in Forex. Din cate stiu eu, cei de la Tradeville au asa ceva. La fel si Plus500. Acum... intrebarea este pentru ce ai nevoie de un soft pentru treaba asta? Daca ai acces la net, conturile demo te cam rezolva pentru orice...