| StickMarian a întrebat:

Vreau sa stiu daca se mai gaseste insectar ierbar sau carti pacalici? as dori sa cumpar dar n-am informati va rog sa daca puteti sa mi dati detalii

4 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Nu se mai gaseste.

| StickMarian explică (pentru qLoveSmileღ):

Chiar deloc chiar mi-as dori un raspuns atat de scurt nu merita funda

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru StickMarian):

Stai linistit, ca nu sunt pe site-ul Tpu.ro pentru fundite. happy

| unknownn a răspuns (pentru StickMarian):

Pai daca nu se mai gaseste ce dracu astepti sa-ti zica ca se mai gaseste cand de fapt nu se mai gaseste? Omul zice realitatea, vrei sa-ti recite luceafarul aici?