| Silvia a întrebat:

Vreau sa stiu daca sunt eu singura...de azi de la pranz, TPU imi apare aiurea... avatrele expertilor nu le mai vad incercurite cu portocaliu, toate avatarele sunt patrate[bine, asa erau si inainte, dar inainte erau incercuite si nu se vedeau colturile], cand vreau sa dau un raspuns, spatiul in care scriu nu mai este portocaliu, nici macar nu mai are contur, la fel ca si spatiul in care pun acum intrebarea...cand vreau sa dau click sa raspund, nu se mai vede acel patratel, doar daca dau cu mouse`ul imi apare manuta si asa stiu cum sa dau click sa raspund...si alte probleme... Ce se intampla cu site`ul?sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu mozila e mult mai fainwinking decat opera sau internet explorerwinking

10 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai bine ai multumi ca exista. Asa cum e.

| Silvia explică:

Mai Soft Cristi, cum sa ma multumesc doar ca exista daca de abia pot sa dau un raspuns? Nu imi apar mai multe optiuni...de exemplu daca eu nu as fii intrat pe site pana acum, ar fi fost pentru prima data, as fii crezut ca e un site de rah*t care nu e bine facut.Trebuie sa bajbaiesc ca chiorii pana dau un raspuns...rolling eyes

| Silvia explică:

Nony, vad binecrying
La mine totul apare aiurea...straight face

| Silvia explică:

Mda... dupa ce am mai umblat prin pc mi-am dat seama ca imi apare asa numai pe opera.pe internet explorer e la fel ca inainte, arata la fel, e ok. Dar ma enerveaza pe internet explorer faptul ca am o gramada de coloane si randuri in susul paginii...imi ramane libera doar o jumatate din locstraight face nu as putea face ceva ca sa scot acele randuri?

nony
| nony a răspuns:

Silviutza. poate e vederea ta de vina whistling.eu nu am avut probleme, nu ai vazut, am intrebat si eu de ce nu sunt intrebarile punctate.si mi-am luat-o peste nas sad

| M4RK a răspuns:

La mine mg dai un refresh apasa F5 daca nu mg nu stiusad

| M4RK a răspuns:

Poate de la calculator ceva

| alexa a răspuns:

Mai sa nu fie si de calculator...la asta nu te.ai gandit?
k eu una nu am si nici ceilalti nu prea vad ca aubig grin
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Reactualizări de punctaj, defecțiuni tehnice care se remediază în timp scurt.
Pa, pa.