| smecherita_4821 a întrebat:

Vreau sa stiu parerea voastra despre extraterestri, ce spuneti exista? eu am vazut o multime de poze cu OZN-uri dar mli spun ca nu exista asa ceva dar eu nu stiu ce sa cred ce spuneti voi?

9 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Eu cred ca exista, nu puteam fi singurii in tot universul.

| Stefanaaa a răspuns:

Eu am facut o poza cu un OZN deci exista tongue>

| dyna_1486 a răspuns:

Eu zic ca exista, daca nu in universul nostru, sigur exista in altul.am fi egoisti sa credem ca suntem singurioh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca fiecare univers e un microunivers pot exista miliarde de fiinte diferite
Iar in privinta extraterestilor eu cred in ei deoarece trebuie sa gandesti mai larg, ei nu sunt cum ii arata in poze cap mare laini cat 2 degete si ochii mari. un extraterestru poate fi ca un vierme, plasma miscatoare si de diferite culori nu numai verzi!
asa daca gandesti ar trebui sa exista noi suntem tot extrateresti pentru alte fiinta care probabil au inteligenta superioara sau inferioara.
cand NASA a gasit ceva ca un extraterestru a pastrat tot secret poate ca sa nu se infricoseze ceilalti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand spuneti OZN-uri cu siguranta va ganditi la extraterestri. Totusi sa ne gandim : extraterestrii pot construi astfel de nave? au ei o tehnologie asa dezvoltata? Se poate ajunge si mai departe : chiar exista oameni verzi cu antene sau alte tipuri? laughing Oameni nu sunt, dim moment ce nu exista pe planeta noastra. Cei de pe celelalte planete nu se pot numi oameni. Asadar. Numai oamenii pot construi nave, de exemplu. Nu prea ne putem inchipui extraterestrii construind nave, Decat in filme, desene animate etc. Deci OZN-urile astea... Pot fi inventate. Dra pana la urma noi nu stim nimic. Am scris ce am gandit doar. Noi, oamenii, nu stim nimic. Nu putem verifica fiecare planeta sa vedem daca mai exista viata pe ele. Deocamdata nu se stie.

| lupuvictor a răspuns:

Exista. dar nu se arata mereu. s-ar produce turbulente sociale si religioase pe intreg pamantul

| lupuvictor a răspuns:

Exista.

| AnNaxD a răspuns:

Hmmmlaughing). Si eu am vazut poze. din China, Scotia si alte tzarichatterbox. nu stiu zau.ciudata chestia asta.nu prea avem de unde sa stim. oamenii de stiintza spun ca exista. da pnm.big grin.

| elena19_1687 a răspuns:

Poate au existat odata, acum sigur nu mai exista...