| eeeeeeeeee a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cine imi da ignore pe mess.Cum pot sa aflu?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu ai cum sa stii asta.Insa sunt programe care te ajuta sa vezi cine e offline, invisible sau online.Verifici in mod constant persoana, daca e online si la tine in lista apare offline, exista doua posibilitati: ori ti-a dat ignore, ori te-a pus "permanent offline".

http://www.imvisible.ro/

http://www.invisible-scanner.com/

67 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mahai_em is on your Ignore List. Your messages will be sent, but you will not receive any replies. asta inseamna ca am primit ignore? plz zicetime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ca mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa afli.Si eu cunosc o persoana care a patit la fel si pana nu a intrebat persoana respectiva daca i-a dat ignor nu a aflat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca apare offline la tine si la el/ea eonline ai ignore sau ti-a dat invizible. dar daca e online si nu raspunde la BUZZ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ajutati-ma vreau sa stiu ca cum pot sa aflu cine mi-a dat ignore pe mess. cum pot sa aflu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tita. tita22

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu nu, dar ...am doar 9 ani am intrat crezand ca o sa aflu sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami id-ul tau si vb acolo al meu e kaalin_nike45 bagama in lista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stelistu_iulian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimi thu!broken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti apare acolo ca e pe invixzibil si inseamna ca ti-a dat ignore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexutza_black32

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii fato stergel si dai ignor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adelussa_pisicussa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeeeee a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
ca si mie imi dau astia iggnor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Talent_de_tigan_versat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati trebuie un program numit soft media messinger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa si eu vreau sa aflu cine imi daignor si cine nu u sty cine iti da iggg pai daca u nusty eu de unde sastyu eu is ca si tine nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu au doar 15 ani si va rog sa nu imi ignorati mesajul sunt andrada scuze ca nu stiu nu sunt informata cuma arat sunt cu parul saten- blond si am ochii albastri sunt negruta si va astept comentariul>>.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jijjhu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aurita87

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usorr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti mai multe siteuri cu "vreau sa aflu cine este online pe mess"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor. pai. de obicei aia pe care ii vedeai on si acum nu-i mai vezi on de ceva timp smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai cum sa aflii nu va mai chinuiti de pomanalaughing)))))))