| eeeeeeeeee a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cine imi da ignore pe mess.Cum pot sa aflu?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu ai cum sa stii asta.Insa sunt programe care te ajuta sa vezi cine e offline, invisible sau online.Verifici in mod constant persoana, daca e online si la tine in lista apare offline, exista doua posibilitati: ori ti-a dat ignore, ori te-a pus "permanent offline".

http://www.imvisible.ro/

http://www.invisible-scanner.com/

66 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usorr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti mai multe siteuri cu "vreau sa aflu cine este online pe mess"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor. pai. de obicei aia pe care ii vedeai on si acum nu-i mai vezi on de ceva timp smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai cum sa aflii nu va mai chinuiti de pomanalaughing)))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nc eu

| teea_5149 a răspuns:

Solutia este urmatoarea: trebuie sa ajungi pe profilul ID-ului respectiv (daca il mai ai in lista de mess, click dreapta pe ID - view profile; daca nu il ai in lista ii gasesti profilul prin site-uri precum www.ydetector.com), si selectezi optiunea de jos GUESTBOOK. Daca ti-a dat ignore o sa iti apara mesajul: Permission denied. E logic ca la ignore primit sa nu mai poti sa-i scrii mesaje in guestbook. Testat.