| anutsaa a întrebat:

Vreau si eu idei de desene pentru motto-ul "Sanatatea pe primul loc". De exemplu, o sticla de Coca Cola si o sticla de apa minerala, iar deasupra sticlei de Coca Cola sa scrie ASA NU, si deasupra sticlei de apa minerala sa scrie ASA DA. Sau un hamburger facut din fructe si langa el un mar rosu in forma de inima. UREGNT! Cele mai multe, originale si frumoase idei, primesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Vögeln a răspuns:

Eu as face asa: mai multi grasi intr'o parte, fiecare cu cate un hamburger, iar in cealalta parte niste oameni normali cate mananca sanatos legume si fructe... oamenii sa fie de diferite varste: mame obeze cu ai sai copii de mana(tot obeji) si de partea cealalta mame sau tati care le dau copiilor sandwish'uri big grin
fundita?

1 răspuns:
| AlexGrama a răspuns:

Chestia cu Coca-Cola poate să fie considerată calomnie.