| DanutAlexandru254254 a întrebat:

Vreau si eu intrebari de genul: "Cati pitici avea cenusareasa"?, "Intr-un acvariu sunt 9 pesti 3 se ieaca, cati mai raman " + raspuns la ele va rog..Sau un site unde le pot gasi? big grin Dau funditawinking

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| comsacodrut a răspuns:

Pe o sfoara sunt 3 pasari un om inpusca una. Cate raman? R:0
Un om este intr-o masina.In fata masini apar o maimuta, un soarece, un tigru.Ce loveste mai intai omul. R:pedala
intr-un lac sunt 3 pesti. Unul se ineaca. Cati raman?

| DavidOsam a răspuns:

I:Cate luni sta cacatul in burta unei unguroaice? R: 9 luni.

| AgathaRo a răspuns (pentru DavidOsam):

La mama-ta cat a stat cacatul in burta ei?

| DavidOsam a răspuns (pentru AgathaRo):

N-am idee, nu ma intereseaza.
Daca nu mai ai nimic de adaugat, poti sa te duci in Ungaria si, preferabil, sa te spanzuri. Daca mai ai ceva de adaugat fa un efort si nu mai tasta.

| semnulintrebarii a răspuns:

La ce tempereatura fierbe apa pe soare?
unde e polul nord?