| emilianxx a întrebat:

Vreau si eu niste seriale foarte frumoase care le poti intelege usor cu adolescenti sau cu un buget destul de mare, adica lupte, daramaturi chestii. nu doar tacleala.

Urmaresc : The Client List "|| Arow || Teen Wolf || The Vampire Diaries || Beauty and the beast.

Motivati alegerea happy Vreau un raspuns seriosbig grin

3 răspunsuri:
| xBlackDreamx a răspuns:

"El Barco" mi se pare destul de interesant big grin Este vorba despre un vapor care pleaca pe mare. Intre timp lumea este inghitita de apa, iar pasagerii vaporului intampina multe obstacole, cautand pamant.
"American Horror Story" am vazut doar primul sezon si era misto. Este vorba despre o casa unde au fost cateva crime, iar daca esti omorat acolo nu poti parasi acea casa.

| iris2003 a răspuns:

The wolf blood este din 22.10 pe disney channel

| Ofarell a răspuns:

Pretty Little Liars este foarteee tarewinking!