| chaseyoung a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri de editat poze cu efecte speciale gen : se cutremura poza, ies flacari treptat de sub poza, miscari pe poza...
dau fundita !

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

De ce nu incerci un program de editat imagini?
Cum ar fi Photoshop
big grin

7 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Iti recomand photoshop, este un program complex, in care poti face detoate, chiar di poze GIF (din astea miscatoare), il poti si downloada dar este si un stie cu photoshop online, adifa nu necestia downloadwinking

| chaseyoung explică:

As vrea sa stiu si de unde pot downloada photoshopul, pe urma dau funda

| Podovei_Dragos_1987 a răspuns:

Picjoke.net

| Serbu_Gheorghe_1957 a răspuns:

Multumesc mult