| Pisoi_9588 a întrebat:

Vreau si eu o declaratie de dragoste pentru un baiat. dar sa fie foarte amuzanta.

1 răspuns:
| MicuţăBăă a răspuns:

Iubitul meu cu ochii ca cafeaua când te vad ma fac ca carameaua.
Când te vad ma simt un om de zapada într-un ocean de raze:ma topesc...
Frumusetea e o balta in care cei imbatati de pasiune isi pot ineca mintile pentru o scurta perioada de timp. Frumusetea e pentru inimi ca ploaia pentru flori, in urma ei acestea cresc mai cu spor. din pacate buruienile cresc si mai si...