| GhettoFabulous a întrebat:

Vreau si eu sa stiu niste lucruri importante.
Cat costa o tableta de xanax? si pot sa cumpar fara sa am trimitere de la medic?
A 2 intrebare ar fi cat este 5HTP si de asemenea daca pot sa cumpar de la farmacie fara trimitere de la medic.
Cineva ma poate ajuta?
Funda

1 răspuns:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Xanaxul nu este scump deloc, cam 8 ron cutia, dar nu se elibereaza fara prescriptie medicala. 5HTP este un produs naturist, care se poate cumpara fara reteta, costa in jur de 100 ron, 90 de capsule...dar nu stiu daca are acelasi efect ca mediacatia alopata, respectiv xanaxul. Sper ca v-am fost de ajutor.