| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un truc magic ( sau mai multe ) simplu care pot sa-l fac afara ca sa imi impresionez prietenii ca pe toate pe care le stiu necesita diferite materiale. FUNDAA!

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Mai nou asa se impresioneaza prietenii?
Cu trucuri magice?
Cand aveam prieteni eu ii barfeam si stricam toate prieteniile din grup, ii faceam sa se urasca unii pe altii si intr-un final...BUM, toti s-au certat din cauza mea! Sunt asa de mandru laughing

| Cosmin79killer a răspuns:

Uita-te pe YouTube la Ora de Magie si o sa vezi acolo trucuri faine.