| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un program pentru a vedea cine mi-a dat ignore! fara raspunsuri de genu..."a avut un motiv... daca e off si pe alt id e onn...ti-a dat off`tie sau ignore...sau etc..."astea se afla pe site`uri gen ascuns.ro nu neaparat sa faci alt ID! in fine. vreau un program dintr`ala. mersi`:*

4 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Nu cred ca exista asa cevahappy...eu una nu am auzit de vreun program de genuwinking

| Beatrice_6624 a răspuns:

Stiu k exista dar acum nu am cum sa te ajut k il vreau si eu dar trebuie sa mi l dea ccineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nici eu nu cred ca exista afli doar luandu-i pe toti din lista la rand si la cine ti-a dat ignore nu mai poti sa-i scrii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista un program de spionaj.