| mmadonna a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme de craciun frumoase cum este Singur acasa I si II, sa fie frumoase... daca stiti si la televizor...

6 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Pai saptamana aceasta pe prima este in fiecare seara cate un film de craciun...sunt foarte frumoase crede-ma!:X

| Kylexy a răspuns:

Santa clause ceva de genu cauta pe google si gasesti acolo
parca mai era unu cu deny de vito

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Pai filme de craciun...sunt multe filmebig grinexista si singur acasa III si IV care ti le recomand...si se gasesc online subtitrate.Alt fil care se intampla pe parcursul iernii, este Time Traveler's Wife. E unul dintre filmele mele preferatebig grin
Alt film foarte bun:Are we there yet?(nu am ajuns inca?)

Si...rulate la tv...prima tv stiu ca da in fiecare seara de la ora 7 :30, paana pe 26 decembrie, cate un filmulet cu tema Craciunului!

Craciun fericit!

| bnad a răspuns:

Pai daca vrei film frumos de craciun, uita-te la cel mai bun - It's a Wonderful Life - nu e comedie

| papy2 a răspuns:

Catelusi lui Mos Craciun(santa paws 2) eu la asta m-am uitat. sper sa iti placa