| simoSTAR a întrebat:

Zilele trecute am baut ciocolata calda si m-am ars pe limba, dar mi-a trecut repede...acum dupa vreo trei zile de la "incident", m-am trezit ca am o basica pe limba si ma deranjeaza foarte tare. dar mi-a aparut asa din senin (nu cred ca e de la ciocolata ca altfel aveam problema de atunci, nu dupa doua zile). oricum, ce pot face in cazul asta?

Răspuns Câştigător
| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Iti va trecewinking nu ai de ce sa iti faci griji
nu pot sa iti spun ce sunt pentru ca nu stiu, dar stiu ca o sa iti treaca fara sa le faci nimic.si mie imi mai apar

5 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Du-te la doctor urgent! Iuhuuu!

| oky a răspuns:

Asteapta, o sa treaca in cateva zile.

| Hombre a răspuns:

Daca aretendinta sa se mareasca si nu trece in cateva zile mergi la doctor.Ai grija zilele acestea sa nu o "folosesesti si in alta parte" asta ca o gluma evident.

| another a răspuns:

Poate cu glicerina nu stiu sigur daca se numeste asa dar in popor ii spune,, miericica''

| AliiIlysm a răspuns:

Puna un cub de gheata pe locul afectat si iti trece ( nu imediat ) si sa nu mananci prea sarat ...vei agrava situatziaaa.big hug :*