| Preafericitul555 a întrebat:

1)Sall TPU caut prieteni care inca mai folosesc cont de yahoo mesinger! daca aveti cont de y&m add gabitzag81
2)stiti servere de samp pe mod rp gen bugged si sa fie serioase si organizate si sa nu fie cu eventuri dinalea exagerate etc! vreau cat mai serios! (nu vreau serveru acela care trebuie sa-mi fac cont pe forum si sa raspund la intrebari! nu stiu raspunsurile! big grin)
3)cine vrea sa facem un server de samp ma ocup eu de script etc el doar sa plateasca hostu atat! si are cel mai mare grad etc si ma ocup si eu cu popularea lui!
4) stiti servere de 'MTA San andreas!" care sa fie administrate de romani!
5)stiti servere de minecaft romanesti/straine care sa nu aiba nici un fel de plugin sa fie exact ca pe single pleyer! doar sa fie in multi play!
6)Imi puteti spune si mie seriale gen "star wars" sau "the walking dead"...
7)imi puteti da un program den hamachi dar sa nu trebuiasca ca toti prieteni mei sa il aiba eu doar sa tin serveru pe ip lui (cum e la hamachi doar sa nu trebuiasca sa il aiba toti!)
8)la corigenta de la matematica clasa a 7-8 stiti cumva ce fel de exerciti imi poate da si daca nu iau corigenta ce se intampla!
Multumesc!

1 răspuns:
| Radeas1 a răspuns:

Îți răspund decât la ultima întrebare în legătură cu corigența. Dacă nu iei minimum cu 5 coriegența, o să fii repetent, iar dacă rămâi de 3 ori repetent ești exmatriculat.