| Boobs a întrebat:

1. Stie cineva cum imi fac cont pe world of warcraft cataclysm? big grin
2.Imi ziceti si mie cateva mmorpg-uri in afara de wow si metin2... da nu dinalea in care trebuie sa bati numai cate un monstru...big grin Funda :X

3 răspunsuri:
| PaulDaBoss a răspuns:

MU Online la asta poti bate mai multi altul nu mai stiu.

| PaulDaBoss a răspuns:

La wow cataclysm original trebuie sa platesti in fiecare luna ca sa te joci.

| Victor979 a răspuns:

Lineage 2, Jade dynasty da cel mai bun e World of warcraft:world of warcraft wrath of the lich king pentru ca pe cataclysm nu am aparut servere bune, intra pe wowcircle. com acolo sunt tere multi oameni si servere sunt multe