| iusti999 a întrebat:

A cumparat cineva vreo placa video de pe olx? am vazut o placa video buna sigilata cica, la un pret ciudat de mic si nu stiu daca sa o iau sau nu. sellerul are ratinguri bune, apare ca excelent. astept pareri.

2 răspunsuri:
| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Sunt atat de multi vanzatori incat nu mai stii care e teapa si nu. Parerea mea este sa mergi cu unitatea si sa probezi placa video.

| Daktary a răspuns:

Salut uitate aici este si un video: https://ajutor.olx.ro/......in-olx-V15