| Alinw1 a întrebat:

Aș dori niște jocuri asemănătoare cu Hotel giant 2, Sims 3, Battle realms. Genul acesta de jocuri în care să construiești să te dezvolți nu vreau jocuri online sau jocuri de copii, dar nici Dota, LOL. Mersi.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salutare! Iti recomand sa intrii pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ ( ai toate jocurile din lume acolo de unde iti poti alege ce vrei )

Bft! :)

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai din cate vad esti un fan al simulatoarelor. Si mie imi plac mult jocurile de genul asta. Este unul cu camioane se numeste Euro Truck Simulator 2 dar cred ca ai auzit de el. Si la ala, iti faci o firma, angajezi soferi. Dar nu e prea complex, nu cred ca iti place. Unul foarte bun e : Roller Coaster Tycoon 3. Deci asta e exact genul ala de joc. Ideea e ca ai un parca de distractii si incepi cu o anumita suma de bani. Trebuie sa atragi multi oameni dar si sa faci mai multe trenulete, stii ce zic. Cred ca e cel mai bun joc de genul asta. Mai este unul Sky Region Simulator. In asta incepi cu o partie de sky. Trebuie sa tot faci bani de pe oamenii care vin. In plus poti sa ai si hotel-uri, tu pui preturile. Iti poti lua utilaje de dezapezit care si alea costa. Eu zic sa le incerci pe astea : Sky Region si Roller Coaster. Funda? ^_^