| DenisIonut01 a întrebat:

Accesati www.darkorbit.ro si spuneti-mi daca functioneaza, mie imi zice "Safari can't open the page"

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

ACUM Functioneaza!
Pe viitor -> VERIFICA daca ai problema cu un SITE (nu poti intra pe el ) aici: http://downforeveryoneorjustme.com/ Iti vei da seama daca este o problema de la tine din PC sau este o problema cu site-ul:(serverul nu mai functioneaza sau hostul a expirat sau ...alte cauze) Bafta!

1 răspuns:
| JustCooL a răspuns:

Dowloadeazati google chrome sau mozzila pentru ca safari nu prea e bunwinking