| b0ssu a întrebat:

Acesta intrebare este despre Minecraft:Unde imi fac cont? Eu joc fara parola.Deci nu pot juca online.Am auzit ca trebuie sa platesc bani ca sa imi fac cont, e adevarat?

4 răspunsuri:
| DjStefanuck a răspuns:

Nu contul ti-l faci pe forum

| TheGamerAdrian a răspuns:

Contul ti-l faci pe siteul oficial, deschizi jocul, scrii username si intri pe multiplayer si nu trebuie sa platesti nimic. funda?

| b0ssu explică (pentru TheGamerAdrian):

Intru pe multyplayer si nu ma lasa mai mult de 1 min. pentru ca nu am cont

| TheGamerAdrian a răspuns (pentru b0ssu):

Pai fa-ti cont, cauta un server pe internet, dar dupa ce intri pe el trebuie sa apesi pe t si sa scrii o comanda care o sa-ti apara in chat la inceput apoi parola ca sa te loghezi pe serverul respectiv