| sica2 a întrebat:

Acum 2 ani am jucat jocul wolfenstein amandoua seriile si la primul return of castle wolfenstein mi-a placut foarte mult dar vreau sa stiu toata povestea cu heinrick si cu vrajitoarea aia,si peaia de la inceput cu cimitiru ala cu baba aia grasa care era nazista cu doctoru ala si cu femeile alea adica i ncatedrala aia de a omorato pe nazista aia, care stie povestea toata sa miop zica si mie, ofer funda pls

1 răspuns:
| eman a răspuns:

Uita-te cand intri in joc nu apesi nimic si apare filmu cu vrajitoarea si cu bossu ala cu armura aia tare