| Edi0o0 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am luat un joc grand theft auto the trilogy pentru PS4 iar când dau să se instaleze GTA San Andreas nu merge.Apăs de sute de ori dar nu merge. Știe cineva ce trebuie să faci?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Banuiesc ca unul din jocuri merge fara probleme...
Citeste cu atentie descrierea cand cumperi ceva pentru ca se pare ca tu ai cumparat numai un singur joc din trilogia GTA! Degeaba iti apare acolo si altele ca nu le poti juca ca nu sunt descarcate total pentru ca tu ai platit doar pentru un singur joc!