| clujeanulsimpli a întrebat:

Acum că a apărut trailerul la GTA 6, se știe pe ce console o să meargă? Eu am Xbox series s, o să ruleze pe această platformă? Și în rest dacă așteptați să jucați jocul. Eu țin minte că mi-am cumpărat calculator doar pentru GTA 4 când eram mic, iar după PS3 doar pentru GTA 5. Ce vremuri

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Salut,

Din moment ce s-a anuntat ca o sa mearga pe xbox seria x si s sunt sanse sa mearga. Totusi pana la lansarea oficiala din 2025 se mai pot intampla multe.