| selenahermy a întrebat:

Acum ca am aflat de unde descarc lucruri noi pentru The Sims 2 sunt fericita dar nu stiu cum sa le downloadez. Mi-am facut cont, am dat pe download dar nu stiu unde sa le bag. Trebuie sa fac vreun folder ceva pe undeva? Va rog sa imi explicati pas cu pas daca puteti. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Expasionurile (acele lucruri bagate in plus )se instaleaza normal in folderul jocului.Bafta.Daca tia-m fost de folos funda.