| DanielVălean a întrebat:

Acum o saptamana in cs go aveam 50-60 fps. Acum, dupa ce mi-am instalat windows 10, sambata trecuta, am de-abia 25. Folosesc aceleasi setari si nu stiu de ce nu mai am tot atatea fps-uri. E de vina windows-ul? E de vina placa video? Oricum intentionez sa-mi iau cat de curand una mult mai buna.

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pai daca ai instalat windows de **** si ai observat o schimbare drastica in fps, e clar. De ce nu folositi ma windows 7 ca e cel mai bun, cel mai sigur, cel mai optimizat. Cauta pe google "windows 10 low fps in games" sau ceva de genu si vezi daca gasesti ceva.

| alexcritical00 a răspuns:

Windows 10 nu e windows de gaming. Băgați win7 ca cel mai bun