| CocollinoXx a întrebat:

Aia care joaca imvu... Ce ziceti de asta? http://i904.photobucket.com/albums/ac241/alexutzaeop/kk. jpg
Nu e contul meu. E o prietena!

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Are 14 ani, 0 mesaje si avand in vedere ca fetele ador shopping-ul... nu sta prea bine la capitolul asta. Mai pe scurt... photoshop clar.
O zi buna! ~.^

P.S : Daca vrei sa te convingi ca e o mincinoasa, tot ce trebuie sa faci este sa-i ceri sa te lase in calculatorul ei folosind Team Viewer pentru a te convinge. tongue

| Sოﺁℓε a răspuns:

Se poate sa fie si real sa fi avut rabdare sa faca atatea conturi si sa nu cheltuie daca i-a facut bani pe conturi inseamna ca e cam obsedata tipa cred ca toata ziua face conturilaughing

| CocollinoXx explică:

Pai sunt credite realee! Nu sunt promo