| andrei3185 a întrebat:

Ajutati-ma : Pe adresa mea de email am pus STEAM, pana acum 1 zi a mers totu in regula dar dupa nu mia mai mers id mia schibat cineva parola steamu nare nimic da vreau sa-i schimb adresa de email si nu am cum fara codul de pe email... Ce as pputea face. Multumesc

1 răspuns:
| ionuutzuu a răspuns:

Poti face urmatoarele lucruri : ori ceri parola pe un email alternativ (asta daca te-a dus mintea sa pui unul...) ori te scremi sa-ti amintesti parolele secrete (asta daca te-a dus mintea sa nu pui ceva gen "sdfsdgdshdfhg"...) Daca nu in curand iti va schimba si parola de la steam (asta daca observa ca ai un cont de steam pe el).