| John_7502 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cine a jucat si stie nu neaparat a jucat dar cine stie cum se numesc seriile de call of duty 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 cum sunt ele in ordine aparute am incercat sa caut dar ma afund tot mai mult nu le cunosc si vreau sa le termin pe rand pe toate acum mai am putin si termin Call of Duty 4 - Modern Warfare sau cel putin sa termin jocurile care imi merg ca nu am un super PC pe la 6-7 cred ca merge vad eu dupa ce ma ajutati cu lista va rog! Cea mai buna si corecta si lizibila lista are funda! Si vot la restul!

Răspuns Câştigător
| Underground_8492 a răspuns:

-Call of Duty
-Call of Duty United Offensive
-Call of Duty 2
-Call of Duty 3
-Call of Duty 4: Modern Warfare
-Call of Duty 5: World at War
-Call of Duty 6: Modern Warfare 2
-Call of Duty 7: Black Ops

1 răspuns:
| John_7502 explică:

Pai si cu asta cum ramane Call.of.Duty.Black.Ops-SKIDROW vedeti de asta ziceam cine se pricepe ca asa fac si eu o lista!