| LucianR a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Am fifa 08 si cand vreau sa joc in retea pe gameranger mi se intampla ceva ciudat:cu oricine as juca, imi intra in fifa, ma lasa sa imi fac echipa si cand se termina de incarcat meciul, imi da conection lost.Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| ArchWord a răspuns:

Netul tau poate no fi conectat, poate este reteaua proasta scuze ca folosesc acest cuvant, ceva in descarcare, virusi, daca vrei da-mi fifa si til rezolv eu zi-mi ce probleme are la email: stefan.radu26@yahoo.com casa te recunosc puneti numele depe TPU adica LucianR! fundita!