| T1Nu a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos! Cind dau sa intru in Counter-Strike 1.6 si sa intru in Options/Video sa pun in loc de Sowtare OpenGL imi da o eroare si imi iese cu totul din Cs! Plizz ajutati-ma Fundaa

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Instaleaza driverul placii video dupa care o sa poti sa schimba rezolutia fara probleme.

| T1Nu explică (pentru AgathaRo):

Dar nu stiu ce Placa Video am si demult o caut si nu o gasesc

| T1Nu explică (pentru AgathaRo):

Dar nu stiu ce Placa Video am si am cautat-o mult m-am interesat de toti cum pot sa aflu si nu gasesc! ma potz ajuta poate si tu?

| AgathaRo a răspuns (pentru T1Nu):

Dxdiag > display si iti scrie ce placa video ai. Apoi descarci un driver mai recent.

4 răspunsuri:
| T1Nu explică:

Dar nu stiu ce Placa video am si demult o caut si nu o gasesc sad