| KagomeHigurashiLoveInuyasha a întrebat:

Ajutati-ma va roog mult de tot! Eu am jucat jocul Hercule de mult cand eram la gradinita si apoi nu am mai jucat ca l-a sters matusa mea.Imi puteti spune si mie care sunt butoanele pe care trebuie sa apas ca sa imi schimb sabiile si sa fac toate celelalte lucruri.Ca imi amintesc doar ca te misti cu sagetile si cam atat.Stiu ca este un buton pentru schimbarea sabiilor si altele.Deci ma puteti ajuta? Va ajut si eu cu o FUNDITA!
Multumesc mult de tot!

Răspuns Câştigător
| Ellliiii a răspuns:

Deci: pe sageti de misti

pe 'z' -sari

pe 'x' - dai cu sabia

daca ti apasat de 'd' - dai cu pumnu

pe 's' - schimbi armele

Sper ca ti-am fost de ajutor... fundita?

2 răspunsuri:
| Iepurila a răspuns:

Ai in setari.laughingrolling on the floor Doamne. Sunteti penibili rau de tot.

| KagomeHigurashiLoveInuyasha explică:

Inca eream in cautarea jocul intelegi Chiritza? Acum cateva minute l-am gasit si acum se downloadea. laughinglaughing Si parca am mentionat ca nu am mai jucat de vreo 5 ani cam asa si nu imi mai amintesc cum era.Doamne!laughing